Első forduló nyertesei:

Legrövidebb idő alatt legtöbb helyes választ adó játékos:
"Középiskolás" kategória: Szafián Réka
"Felsőoktatás" kategória: Topercer Péter
Legalább 50% eredménnyel kitöltő játékos (sorsolás):
"Középiskolás" kategória: Barta Bianka Arabella
"Felsőoktatás" kategória: Forgács Benjámin

Második forduló nyertesei:

Legrövidebb idő alatt legtöbb helyes választ adó játékos:
"Középiskolás" kategória: Potyondi Borbála
"Felsőoktatás" kategória: Bordák Máté
Legalább 50% eredménnyel kitöltő játékos (sorsolás):
"Középiskolás" kategória: Nagy Bence Csaba
"Felsőoktatás" kategória: Páli Emese Kincső

Harmadik forduló nyertesei:

Legrövidebb idő alatt legtöbb helyes választ adó játékos:
"Középiskolás" kategória: Kiss Botond Attila
"Felsőoktatás" kategória: Hernádi Kata Rita
Legalább 50% eredménnyel kitöltő játékos (sorsolás):
"Középiskolás" kategória: Kálmán László
"Felsőoktatás" kategória: Roncs Viktória

Negyedik forduló nyertesei:

Legrövidebb idő alatt legtöbb helyes választ adó játékos:
"Középiskolás" kategória: Steinmacher Kata
"Felsőoktatás" kategória: Papp Zsófia Helga
Legalább 50% eredménnyel kitöltő játékos (sorsolás):
"Középiskolás" kategória: Turbucz Péter Csaba
"Felsőoktatás" kategória: Bartha Erik

Ötödik forduló nyertesei:

Legrövidebb idő alatt legtöbb helyes választ adó játékos:
"Középiskolás" kategória: 1. Kővári Dániel 2. Szikszay Milán 3. Tóth Boglárka
"Felsőoktatás" kategória: 1. Kiss Dávid 2. Pintér Gergő 3. Németh Áron Imre
Legalább 50% eredménnyel kitöltő játékos (sorsolás):
"Középiskolás" kategória: Major-Nemes Kristóf
"Felsőoktatás" kategória: Pergel Sára

Hatodik forduló nyertesei:

Legrövidebb idő alatt legtöbb helyes választ adó játékos:
"Középiskolás" kategória: 1. Bodnár Benedek 2. Palásti Alex 3. Melich Hédi
"Felsőoktatás" kategória: 1. Minor Dóra 2. Papp Zsófia Helga 3. Palásti Lia
Legalább 50% eredménnyel kitöltő játékos (sorsolás):
"Középiskolás" kategória: Farkas Aliz
"Felsőoktatás" kategória: Szilágyi Árpád

Hetedik forduló nyertesei:

Legrövidebb idő alatt legtöbb helyes választ adó játékos:
"Középiskolás" kategória: 1. Szalai Dóra 2. Steinmacher Kata 3. Szikszay Zalán György
"Felsőoktatás" kategória: 1. Hedrich Ádám 2. Pintér Balázs 3. Plásti Dana
Legalább 50% eredménnyel kitöltő játékos (sorsolás):
"Középiskolás" kategória: Tóth Tamás Bence
"Felsőoktatás" kategória: Mándoki Vivien

Nyolcadik forduló nyertesei:

Legrövidebb idő alatt legtöbb helyes választ adó játékos:
"Középiskolás" kategória: 1. Gelencsér Barnabás 2. Reiter Soma Gergő 3. Domokos Marcell
"Felsőoktatás" kategória: 1. Tuska József Csongor 2. Siska András 3. Kovács Laura
Legalább 50% eredménnyel kitöltő játékos (sorsolás):
"Középiskolás" kategória: Papp Gréta
"Felsőoktatás" kategória: Torma Luca

Kilencedik forduló nyertesei:

Legrövidebb idő alatt legtöbb helyes választ adó játékos:
"Középiskolás" kategória: 1. Égető Márton 2. Kirschner Boglárka 3. Póth Merse
"Felsőoktatás" kategória: 1. Siska András 2. Pelleová Rita 3. Bódi Loretta
Legalább 50% eredménnyel kitöltő játékos (sorsolás):
"Középiskolás" kategória: Baricz Barnabás
"Felsőoktatás" kategória: Lusták Olivér

Tizedik forduló nyertesei:

Legrövidebb idő alatt legtöbb helyes választ adó játékos:
"Középiskolás" kategória: 1. Szilágyi Tamás 2. Nyárfás Gergely 3. Tormássy Lorka
"Felsőoktatás" kategória: 1. Levente Imre Dobák 2. Kovács Laura 3. Kajtor Katalin
Legalább 50% eredménnyel kitöltő játékos (sorsolás):
"Középiskolás" kategória: Biró Zoltán
"Felsőoktatás" kategória: Gyarmati Áron Csaba

Tizenegyedik forduló nyertesei:

Legrövidebb idő alatt legtöbb helyes választ adó játékos:
"Középiskolás" kategória: 1. Melcher Bálint 2. Solymos Bongor 3. Meláth Zsófia
"Felsőoktatás" kategória: 1. Tamás Márton 2. Krecz Dávid 3. Porcsalmi Marcell
Legalább 50% eredménnyel kitöltő játékos (sorsolás):
"Középiskolás" kategória: Plozner Szimonetta
"Felsőoktatás" kategória: Bognár Balázs

Tizenkettedik forduló nyertesei:

Legrövidebb idő alatt legtöbb helyes választ adó játékos:
"Középiskolás" kategória: 1. Krajcsovszki Márton 2. Szücs Nóra Alojzia 3. Tormássy Lorka
"Felsőoktatás" kategória: 1. Szirányi Bálint 2. Oczot Loretta 3. Kovács Laura
Legalább 50% eredménnyel kitöltő játékos (sorsolás):
"Középiskolás" kategória: Székács Márk
"Felsőoktatás" kategória: Molnár Gellért